Política de Cookies: Aquest lloc web utilitza cookies. Si continues navegant acceptes l'ús de les cookies. Més informació. ACCEPTAR

Tots els productes 

  • Un dels peixos blancs més cotitzats i gustosos. Amb una carn ferma i gustosa, perfecte per fer-la al forn o a la sal.

    9,90 €

    9,90 € per Ud

  • Llobarro seleccionada de les millors piscifactories, amb una carn fina i de poques espines. Molt apreciada al forn, a la brasa o al vapor.

    8,80 €

    8,80 € per PIEZA

  • Un dels peixos blancs més coneguts i consumits. Accepta qualsevol tipus de cocció i agrada a tota la família.

    23,38 €

    18,70 € per KG

  • Us recomanem bullir o fer al vapor les cloïsses per obrir-les i haver-les tingut en aigua amb sal prèviament.

    15,95 €

    15,95 € per kg

  • La cloïssa fina és la varietat de major valor gastronòmic ja que no és cultivada. Les cloïsses cal bullir-les o fer-les al vapor per obrir-les. Es recomana tenir-la en aigua amb sal prèviament.

    42,90 €

    42,90 € per kg

  • Llom de tonyina fresc. El seu sabor, olor i textura són únics. Es pot menjar cru (congelar previament), com cuinat, especialment a la brasa o la planxa per la seva textura carnosa i densa.

    22,00 €

    22,00 € per UD

  • Les escopinyes són molt apreciades com aperitiu, en arrossos o paelles de marisc.

    16,50 €

    16,50 € per KG

  • La varietat europea de llamàntol es diferencia pel seu to blau fosc. És molt apreciat a nivell culinari pel seu sabor i també per ser més escàs. Accepta vàries coccions sent a la planxa o al forn les més comuns.

    39,90 €

    79,80 € per KG

  • El llamàntol canadenc és el més habitual al mercat, es caracteritza pel seu color vermell i és comú trobar-lo a arrossos, així com al forn o a la planxa.

    55,86 €

    79,80 € per UD

  • El calamantxí és la forma en que coneixem als calamars més petits. Són saborosos i molt apreciats. La forma de cocció més habitual és a la planxa, fregits o arrebossats.

    44,00 €

    22,00 € per KG

  • Destaca pel seu deliciós sabor i textura, te'l portem en supremes. Es recomana escalfar o rostir per mantenir totes les seves qualitats i nutrients.

    29,96 €

    24,97 € per kg

  • El musclo és un producte natural i saludable amb un suggerent i deliciós sabor. S'acostuma a menjar al vapor o acompanyat altres plats com les paelles.

    4,95 €

    4,95 € per KG

Mostrant 1 - 12 de 40 elements